Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda
  Şahmar Grup Marketler Zinciri

  Şahmar Grup Marketler Zinciri 1989 yılından bugüne toptan ve perakende sektöründe her zaman gücünü korumayı başarmış ve bulunduğu çevresine hizmet etmeyi amaçlayan bir kuruluştur.

  25 Milyon TL yatırımları bulunan kuruluşumuzun yatırımlarının her geçen gün artması güvenilir, azimli, kararlı olmamızdan ve 30 yılın üzerindeki geçmişimizden kaynaklanıyor .

  100’ün üzerinde her daim özveriyle çalışan ailemiz ile 7.500 m2 satış alanı ve 5 şubeye sahip olmamızın gururunu yaşıyoruz.

  Evinize Komşu, Bütçenize Dost
  • Toptan Fiyatına Perakende
  • Geniş Ürün Yelpazesi
  • Güvenilir Hizmet, Uygun Fiyat
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  Haftanın Fırsatlarını Kaçırmayın !
  Misyonumuz

  İnsanların sağlıklı ve doğal bir biçimde beslenmeleri amacıyla perakende, toptan gıda ve günlük temel ihtiyaçlarını karşılayan, bu süreçte insanların geleneksel beslenme ve gıda tüketim alışkanlıklarını ve değerlerini koruyan alanında öncü bir marketler zinciri olarak hizmet sunmaktır.

  Vizyonumuz

  Kolayca ulaşılabilen, kaliteli mekânlarda, sağlıklı, güvenilir, taze ve ekonomik biçimde perakende ve toptan alışveriş imkânı sağlayan, hizmette insanı ve insani değerleri ilke edinen ve böylece alışveriş yapanların kendilerini iyi hissetmelerine katkıda bulunan bir hizmetler zinciri sağlamaktır.

  Whatsapp
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?