Şahmar’da yüzde 50’ye varan indirimler Şahmar Grup Marketler Zinciri, kampanyalar ile alışverişi avantajlı hale getiriyor

  15.12.2020
  54
  Şahmar’da yüzde 50’ye varan indirimler Şahmar Grup Marketler Zinciri, kampanyalar ile alışverişi avantajlı hale getiriyor

  Şahmar Grup Marketler Zinciri, müşterileri için düzenlediği etkin kampanyalar ile alışverişleri avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Şahmar’da 5 Mart tarihine kadar yüzde 50’ye varan indirimler halk günlerinde müşterilerini bekliyor.
  Şahmar’da güzel fırsatlar müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm ayı kapsayan indirimler, sürekli yenilenen dönemler halinde sunulan çok uygun fiyatlar İstanbul’da büyük ses getiriyor. Her dönem için yepyeni indirimler ve birbirinden çeşitli fırsatlar sunulurken, gıdadan temizlik malzemesine, kişisel bakımdan ev gereçlerine kadar farklı kategorilerde indirimler görmek mümkün oluyor.
  Market zincirinin tüm mağazalarında 5 Mart tarihleri arasında pirinç, tost peyniri, sıvı sabun gibi çeşitlerde yüzde 50’ye varan indirimlerle müşteriye sunuluyor. Ayrıca müşterilerine özel birbirinden uygun indirimler de devam ediyor. Kalite, güven ve hijyene dayalı hizmet anlayışı ile öncelikli olarak “Kusursuz Müşteri Memnuniyetini” benimseyen Şahmar, başarısında müşteri sadakatinin de bilinci ile her zaman müşterilerine özel indirim kampanyaları ile ekonomilerine destek oluyor.

  Whatsapp
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?